Birey Eğitim Kurumları

Birey Eğitim Kurumları

Birey Eğitim Kurumları

BİREY EĞİTİM KURUMLARI, yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir özel öğretim kurumudur.

Kalite ve disiplinli çalışmayla, dünyadaki değişimi doğru yorumlayarak bu değişimlere uyumlu yenilikçi sistemler geliştiren Birey Eğitim Kurumları, eğitim-öğretim ilkelerini “öğretmence” belirler ve hiçbir kaygıya kapılmadan tavizsiz uygular.

Özel öğretimdeki standartları yükseltip, öğrenciyi ve veliyi yönlendirmede, durum ve olaylara sadece eğitimci gözüyle bakar, rehberliğe çağdaş boyutlar kazandırır.

YGS – LYS ve LİSELERE HAZIRLIK Sınavlarının temel bilgi ve kavramları belirli bir sürede kullanma ve yorumlayabilme yeteneğini ölçen sınavlar olduğu gerçeğinden hiçayrılmadan tümyayınlarını bu çizgide kendisi hazırlar.

Öğretim etkinliklerini YGS-LYS ve LİSELERE HAZIRLIK gerçeğine göre uygulayarak toplam kaliteyi yakalar. Ulaştığı başarıyı hiçbir zaman yeterli görmeyerek her zaman yeni bir başarı zirvesi yakalamanın mücadelesini verir.

Kurumsal kimliği, rekabetçi ve profesyonel eğitim kadrosu ile Türkiye genelinde olduğu gibi uzun yıllardır Malatya’da üniversite ve liselere giriş sınavlarında bireysel ve kitlesel alanda büyük başarılara imza atarak Türkiye’nin en güçlü özel eğitim markası olduğunu her yıl yeniden tescil etmenin mutluluğunuyaşamaktadır.

Çağdaş ve yenilikçi vizyonu ve kurumsal yapısıyla rakiplerini kıskandıran bir başarı grafiği yakalayarak güçlü bir eğitim markası oluşturmuştur.

Etkinlikler & Kampanyalar