Fırat Eğitim Kurumları

Fırat Eğitim Kurumları

Fırat Eğitim Kurumları

Misyon
ÖZEL MALATYA FIRAT TEMEL LİSESİ'NİN elde edeceği başarının asıl mimarları, idealist yöneticilerimiz tarafından özenle oluşturulan öğretmen kadrosudur. Her biri çok değerli, alanında uzman, yeni nesil, dinamik ve modern eğitim sistemini başarı ile uygulayan, seçkin öğretmen kadromuz, öğrencilerimizin eğitim ve başarısı için özveriyle çalışmaktadır. Bu bağlamda, şehrin ve bölgenin akademik başarı seviyesi en yüksek, vasıflı, özgüveni yüksek, çevreye ve insanî değerlere saygılı bireyler yetiştirmek yegane önceliğimizdir.

ÖZEL MALATYA FIRAT TEMEL LİSESİ, kendi geliştirdiği eğitim tekniklerinin yanı sıra günümüz yüksek teknolojisini de sistemine dahil ederek öğrencilerin akademik başarı seviyesini yükseltme gayreti içindedir.

Her türlü teknik donanıma sahip sınıflarımız sayesinde öğrencilerimizin performansı en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Kurumumuz; belirlediğimiz hedefler doğrultusunda, eğitim sistemine katkıda bulunmak ve benzer alanda eğitim veren kurumlar arasında en çok tercih edilen, sürekli gelişerek büyüyen, alanında saygın bir eğitim kurumu olma gayreti içindedir.

20 Yıllık dershanecilik tecrübemiz istikrarlı ve güler yüzlü kadromuz, kaliteli yayınlarımız, aktif öğretmenlik sistemimiz, birebir derslerimiz, düzenli deneme sınavlarımız, 16-18 kişilik sınıflarımız, şehrin her yerinden kolayca ulaşım sağlanacak nezih binamız ile Pianalitik Dershanesi artık siz öğrencilere ÖZEL MALATYA FIRAT TEMEL LİSESİ olarak hizmete devam edecektir.

Yıllardır Üniversitelerin Tıp, Hukuk, Mühendislik ve Eğitim Fakültelerine göndermiş olduğumuz öğrencilerimizle gurur duyduk. Biz sadece zeki ve başarılı öğrencilerle çalışmadık. Vasat, çalışmayı sevmeyen öğrencileri de belli düzeye çıkararak ülkemizin kaliteli fakültelerine gönderdik.

Meslek liselerine yönelik özel çalışmalar, programlar yaparak bu öğrencilerimizi çeşitli fakültelere gönderme başarısı ÖZEL MALATYA FIRAT TEMEL LİSESİNE aittir. Malatyanın gençleri FIRAT tan uğurlanacak. 

2016-2017 Öğretim yılına da yüzlerce öğrenciyi çeşitli fakültelere göndermeye hazırız.

ÖZEL MALATYA FIRAT TEMEL LİSESİ

Etkinlikler & Kampanyalar