Marmara Özel Öğretim Kursu

Marmara Özel Öğretim Kursu

Marmara Özel Öğretim Kursu

HAKKIMIZDA
 
Marmara Eğitim  Kurumları; her ikisi de aynı zamanda sizler gibi birer veli olan, eğitim sektörünün her kademesinde gerek öğretmenlik gerek se uzun yıllar idarecilik deneyimi  yaşamış , sektörde 10 yılı aşkın hizmet vermiş değerli kurucularımızın,  bu tecrübelerini ilk günkü aşk ve heyecanla sizlerle paylaşmak isteğinden doğdu.
 
Edindikleri deneyimleri  sayesinde,   empati yaparak,  hem öğrenci hem veli hem de ücret ödeyerek bilgilerinden istifade etmek istediğiniz kıymetli öğretmenlerimizin  beklentilerini tam manasıyla karşılayabilmeyi amaçladı. Bu niyetle  tüm ticari kaygılardan uzak olarak, geleceğin Türkiye’sine uygun nitelikli bireylerin yetiştirilmesine vesile olmak için yola çıktı.                                                      
 Bunu yaparken;  altından daha  kıymetli olan çocuklarınızı bir kar tanesi narinliğinde görüp onlara tıpkı kendi çocukları gibi hassas davranmayı ilke edindi. Nasıl her kar tanesi birbirinden farklı ise ‘’her birey de birbirinden farklıdır’’ anlayışla ‘’her farklı bireye kendi farklılığına göre    yaklaşılmalı,  ona göre bir eğitim programı planlanmalı’’  prensibini benimsedi.                                                
Yukarıdaki duygu , düşünce  ve hedeflere uygun olarak;  gerek konsepti gerek eğitim modeli gerekse iletişim metodu;   öğrenci, veli ve öğretmenlerimiz adına empati yaparak tasarlayıp geliştirdik.              

Etkinlikler & Kampanyalar