NEDEN BİZ ?

MALATYA EĞİTİM PLATFORMU NEDİR?

“Türkiye Eğitim Platformu ( TEP) ”  adı ile Ajans 81 bünyesinde oluşturulan bu proje, 81 İlde yürütülecek ve Türkiye’de tüm eğitim kuruluşlarını illere göre tek bir çatı altında toplayacak kapsamlı bir projedir.

Malatya Eğitim Platformu’da diğer İllerde uygulanacağı üzere TEP’in tamamlayıcı parçalarından biridir.

Türkiye Eğitim Platformu ve 81 ilin Eğitim Platformu isim ve tescil hakları Ajans 81 bünyesine aitdir ve hakları gizlidir.

Eğitim platformu web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında eğitim ile ilgili bilgiler, haberler, pratik ders notları, ve bünyesinde oluşturduğu blog bölümü ile makaleler ve köşe yazıları ile eğitime, öğrenime ve öğrencilere fayda sağalyacak uygulamalarda gerçekleştirmektedir. Bu sayede kullanıcı kitlesini genişletmekte ve dinamik tutmaktadır. 

MALATYA EĞİTİM PLATFORMU SİSTEMİ

Malatya Eğitim Platformu Malatya’da bulunan tüm eğitim kurumlarını
tek bir çatı altında toplayan bir sistemdir.

www.malatyaegitimplatformu.com web adresinde,
kurumlar faaliyetlerine göre kategorize edilip, her kuruma ayrı ayrı,
özel profiller oluşturulmuştur.


Şehre yeni yerleşmiş, şehrin ilçelerinden, çevre illerden veya yeni kurum arayışında olan kullanıcılar için yol gösterici işlevi taşımaktadır.
Kurumlar için potansiyel öğrenci, kullanıcılar için ise bilgi ve rehber pozisyonu taşımaktadır. 

  Kurumlara ait bu profillerde;
   Kurumun sosyal medya hesaplarındaki  videolar ve grafik çalışmalar,
   Kurumun tanıtım filmi veya video animasyonu,
   Facebook, instagram, twitter hesapları,
   Kurumun cephe ile tüm binanın iç bölümlerinin fotoğrafları,
  Google map konumları, açık adresleri, 
  Kurumun vizyon ve misyonu
   Mail adresleri, web siteleri,
  Telefon numaraları yer almaktadır. 

Kurumlar, kendilerine ait bu özel profillerde;

Tarafımızca yapılacak olan özel fotoğraf çekimi ile kurumlarını daha iyi yansıtabilir ve dijital itibar yönetimini sağlayabilir,

Oluşabilecek iletişim ve ulaşım problemlerini ortadan kaldırabilir, Profillerine eklenecek olan görseller,duyurular ve bilgiler ile kalite,tecrübe, deneyim ve kurumsal yapılarını daha iyi yansıtabilirler.

ANASAYFA VE BLOG

Malatya Eğitim Platformu anasayfasında yer alan videolar bölümünde, platform bünyesinde bulunan kurumların sosyal medya hesaplarında paylaştıkları videolar, video animasyonlar kronolojik sıra ile yer alacaktır.

 
Eğitim platformu anasayfasında yer alan blog bölümünde, eğitime yönelik haber, açıklama, eğitime dair köşe yazıları ve makaleler yayınlanmaktadır.

Platform bünyesinde olan kurumlar blog bölümünde kendi kurum,öğretmen adları ile yazılarını web sitemizde kullanıcılar ile paylaşabilirler.

Kurumların kendi adları ile paylaştıkları yazılar ile, eğitime, öğrenime ve öğrencilere fayda sağalyacak içerikler oluşturup bilgi ve deneyimlerini paylaşabilirler.


Bu sayade eğitim sektöründeki tecrübelerini yansıtarak kurumlarının itibar derecesini yükseltebilir, platform kullanıcılarına ve diğer potansiyel kitle üzerinde olumlu bir etki bırakabilir, takipçi kitlesini genişletebilir ve dijital itibarlarını dinamik tutabilirler.